תהליך הליווי שלנו

תהליך הליווי שלנו הינו שונה בין פרסונה אחת לשנייה ומותאם באופן אישי אליכם, לפי הצורך הייחודי והמטרות שאתם מבקשים להשיג. אלו תהליכי הליווי העיקריים שאנו מציעים לפי חלוקה לפרסונות.

חברות וארגונים

ליווי לחברות וארגונים בתהליך בניית המותג

עמידה ביעדים הרבעוניים והשנתיים של הארגון היא מטרה חשובה לעסק שלכם. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להגיע ליעדים האלה.

מהניסיון שצברנו בעבודה עם עשרות חברות וארגונים בארץ ובאירופה, למדנו שהצרכים יכולים להיות מאוד שונים אבל הם תמיד ברורים. לאחר שנגדיר את הצרכים שלכם ונקבע את מדדי הביצוע (ה- KPI’s) נצא לדרך.

חשוב לציין כי התהליכים והפעולות שנבצע, כמו גם התוכנית שנכין להצלחת המהלך, יהיו מאוד שונים ממטרה למטרה. במידה והדגש של הארגון יהיה מיתוג ברשת ויצירת נוכחות, אנחנו ננקוט באסטרטגיה שונה מיצירת לידים וקביעת פגישות הדגמה.

‏בעלי מקצוע

ליווי ויצירת תוכנית אסטרטגיית להשגת היעדים העסקיים

בניית האסטרטגיה מתחילה בשיחת אפיון  בה אנו מדייקים את התוצאות שאתם רוצים לקבל: האם אתם מעוניינים במיתוג, יצירת לידים, קביעת פגישות, הרחבת רשת הקשרים בפרופיל האישי, הגדלת כמות העוקבים בעמוד העסקי, הגברת החשיפה למותג וכו’. בהתאם נגדיר את מדדי ההצלחה לתהליך ונקבע את תהליך העבודה.

לאחר הפגישה הראשונית של הגדרת המטרות, אנו מתחילים בתהליך המיתוג על פי היעדים שהוגדרו. בשלב זה אנחנו בונים תוכנית אסטרטגיית להשגת המטרות, כאשר קביעת כל מטרה / או מספר מטרות ייקחו אותנו לתהליך עבודה שונה.

במקביל לבניית התוכנית האסטרטגית, אנו משפרים ומשדרגים את העמוד העסקי של החברה תוך יצירת חשיפה ממוקדת למותג שלכם. המטרה שלנו כאן היא לייצר משפך שיווקי הבנוי ממספר שלבים, כאשר כל שלב מכין  את התשתית לשלב הבא ומחמם את הליד כך שהלקוחות שיגיעו לסוף המשפך יתקדמו לפגישת מכירה.

התוכנית האסטרטגית נבנית באופן אישי ומותאם לכל עסק בצורה פרטנית, על פי המטרות והייחודיות של העסק. צרו איתנו קשר לקביעת שיחת אפיון ראשונית בה נוכל להכיר ולהמליץ לכם על תוכנית שיווק ייחודית שתתאים לצרכים ולאופי של העסק שלכם.

מחפשי עבודה

מיתוג וליווי בתהליך מציאת עבודה

תהליך המיתוג מתחיל בשיחת היכרות בה אנו מדייקים את ה- Outcome (המטרות שלכם) מתהליך חיפוש העבודה, מגדירים יעדים וקובעים את מדדי ההצלחה לתהליך.

לאחר הפגישה הראשונית של הגדרת המטרות, אנו מבצעים פגישה נוספת עם מומחה מיתוג אשר מטרתה לבנות לכם פרופיל לינקדאין שישקף את היכולות שלכם בהתאמה לכישורים ולניסיון התעסוקתי. המטרה שלנו היא לייצר עבורכם פרופיל אישי מלא הכולל אופטימיזציה לקידום ומניע לפעולה, תוך בניית השם שלכם כמותג בתעשייה בה תרצו להתברג.

נכון, זה נשמע מפוצץ, אבל בהתחשב בעבודה שאנחנו יודעים לעשות את זה בצורה מעולה – כך בסופו של דבר הולך להיראות הפרופיל שלכם בסוף התהליך, כמו גם השם שלכם בתעשייה שיקפוץ מדרגה.

אחרי שאנחנו מסיימים עם תהליך המיתוג, אנחנו עוברים לשלב של הגדלת רשת הקשרים בפרופיל האישי, לפי קהל היעד אותו הגדרתם בתחילת התהליך.

משם אנחנו מתקדמים לשלב השני של ההכנה לראיונות העבודה, בתהליך מנטורינג אישי המבוסס על טכנולוגיית NLP לחיזוק הביטחון העצמי והשגת מטרות, עד למציאת העבודה המבוקשת.

בניית פרופיל אישי – ללא מיתוג

תהליך זה אינו כולל את שלב המיתוג האישי והליווי במציאת העבודה, אולם זהו תהליך חשוב והאפקט שלו יכול להיות משמעותי לא פחות מתהליך הליווי והמיתוג.

בתהליך זה אנחנו ניפגש איתכם לפגישה אישית ונבנה עבורכם פרופיל אישי המותאם לאופי התעשייה אליה אנחנו מכוונים והתפקיד אליו אתם רוצים להתקבל.

בסוף התהליך יהיה לכם פרופיל אישי בדרגת All Star מוכן ומותאם לקידום על פי כל כללי האופטימיזציה של לינקדאין הכולל: אודות, ניסיון תעסוקתי, מדיה רלוונטית, כישורי מפתח, קובץ PDF (באנגלית) המותאם ללינקדאין, הוספה הפרופיל לקבוצות מובילות, מעקב אחר אישיות מפתח בתעשייה, הגדלת המעורבות הראשונית שלכם בפוסטים עם מובילי דעה בתחום ושיפור דירוג ה SSI שלכם בלינקדאין. במילים אחרות, אנחנו הולכים ללמד אותכם לחיות לפי סטנדרט חדש לגמרי שלא הכרתם עד היום.