שירותי SDR

נציג פיתוח מכירות (SDR/BDR – Sales/Business Development Representative) הוא האדם בארגון אשר תפקידו לאתר, למפות ולהכין לקוחות פוטנציאלים למכירה של המוצר או השירות של החברה. נציגי פיתוח המכירות מבצעים חיתוך של קהל הלקוחות הפוטנציאלי ופונים אליו לצורך ביצוע המכירה. נציג פיתוח המכירות הוא הראשון שמבצע את הפנייה אל הלקוח הפוטנציאלי ומבצע סינון ללקוחות הרלוונטיים ביותר. היות ומדובר בעסקאות מורכבות לרוב, ה – SDRs  מעבירים לשלב הבא בתהליך המכירה רק לידים שכבר אותרו, נבדקו ו״חוממו”. כיום, חברות רבות מוציאות את מערך ה SDRs למיקור חוץ ומתרכזות בביצוע המכירות בלבד.

ישנם כלים רבים המאפשרים לאתר לידים איכותיים ונמצאים בשימוש רווח בקרב אנשי SDR כאשר הנפוץ והשכיח ביותר הוא לינקדאין אשר צובר תאוצה בשנים האחרונות. זאת לאור רגולציית הגנות הפרטיות האירופאיות, העיקרית שבהן רגולציית GDPR, או בשמה המלא: General Data Protection Regulation.

אנו נספק לך צוות פיתוח מכירות חיצוני המתמקד בחיפוש וביצוע מכירות עד לקביעת פגישת המכירה עם הלקוח, כך שהזמן והמשאבים היקרים של צוותי המכירות שלך, יישארו ממוקדים ורלוונטיים ללידים האיכותיים ובעלי פוטנציאל הסגירה הגבוה ביותר.