סדנאות לינקדאין מקצועיות

לינקדאין הינה פלטפורמה עסקית מורכבת ביחס לרשתות חברתיות אחרות. אחת הסיבות לכך היא המבנה של לינקדאין הבנוי משכבות על גבי שכבות, כאשר כל שכבה עונה על צורך אחר כאשר חלקן פונות לקהלי יעד שונים: מגייסים, מחפשי עבודה, בעלי עסקים, מובילי דעה, שכירים, חברות, עצמאיים ועוד.

לכל קהל נתנה לינקדאין מענה באופן פרטני: למגייסים לינקדאין פיתחה פלטפורמת גיוס ואפשרויות חיפוש עובדים (LinkedIn Recruiter); לבעלי עסקים וחברות יש ממשקים מעולים לניהול דפים עסקיים ועמודי חברה ומוצר; מובילי דעה מקבלים אפשרויות של “יוצרי תוכן” עם פיצ’רים שאין למשתמשים אחרים; חברות יכולות להשתמש ב-Sales Navigator לחיתוך קהלי יעד ועל כל אלו לינקדאין מאפשרת לבצע התממשקות של פלטפורמות נוספות (Add ones) לביצוע שליחת הודעות התחברות המשמשות משווקים לביצוע  קמפיין Outreach אורגני ליצירת לידים.

אם אתם והעובדים בארגון שלכם תדעו כיצד כל השכבות האלה פועלות ומשתלבות אחת עם השנייה, תוכלו להגיע לחשיפה רחבה ולייצר לידים דרך הרשת העסקית באופן פשוט וחכם.

אנו מעבירים סדנאות לינקדאין מקצועיות, בהן אנו מלמדים את צוות העובדים כיצד למקסם את יכולות השיווק והמכירות של הארגון דרך שימוש מושכל בפלטפורמה.