אימון אישי עם ברק

אימון אישי וקואוצ'ינג

נעים מאד שמי ברק פינקלשטיין, ואני מנכ”ל סוכנות Kaizin, מומחה בשיווק דיגיטלי בדגש על לינקדאין, מאמן אישי ועסקי ומאסטר-טריינר NLP מוסמך מטעם מכללת תוצאות.

לאחר עשור בו ליוויתי ועזרתי לעשרות יזמים, מנהלים ומנכ”לים להשיג את המטרות שלהם בחיים האישיים ובעסקים, פיתחתי את מודל הדומינו – שיטה יישומית להשגת יעדים ברמה הפרקטית והביצועית בחיי היום יום ובעסקים. מודל הדומינו מתמקד בשאלה – מה אני עושה מחר בבוקר בשביל להגיע למטרות שלי ואיך אני הופך את זה לתוכנית אסטרטגית יישומית וברת ביצוע כבר מעכשיו, כחלק משגרת היום יום שלי.

בעזרת שימוש במודל הדומינו וטכנולוגיית NLP מתקדמת, אני מצליח להוביל את המאומנים שלי להשגת המטרות וייצור הצלחות קטנות כמו גם גדולות בחייהם האישיים.

אז איך אני רואה את הדברים?

לכל אחד מאיתנו יש את הרגעים האלה שהוא אומר לעצמו – “אם רק.. אז הייתי יכול להשיג הרבה יותר. להוציא הרבה יותר מעצמי. להיות במקום אחר בחיים שלי.”

יצא לך פעם לחשוב למה זה ככה?
למה אתה לא מגיע למיקסום הפוטנציאל שלך? מה עוצר אותך? מה מעכב אותך?
עצרת פעם להבין מדוע אתה נמצא איפה שאתה נמצא ולא מוציא יותר מהחיים האלה מבחינה אישית, מקצועית וחברתית.

אני מאמין שבסופו של יום אם נמקד את הדברים, כולנו בסוף רוצים דבר אחד והוא לשלוט בתהליך של לשלוט בעצמנו. אם נשיג את השליטה העצמית הזאת, נוכל לפתח את המשמעת הדרושה בשביל לבנות תוכנית ולעמוד בה, בשביל להשיג את כל מה שאנחנו רוצים בחיים – חופש כלכלי ועוצמתי, הישגים אישיים ומקצועיים ומעל הכול – התעלות נפשית ורוחנית דרך מימוש עצמי.  

במה אני מאמין?
אני מאמין שבכל אחד מאיתנו יש דמות של ילד או ילדה שהאמינו פעם שהם מסוגלים, יכולים ורוצים לעשות הכול, ואני מאמין שהילד והילדה האלה שהאמינו פעם שהם יכולים לעשות הכול, עדיין שם. הם עדיין נמצאים בפנים, אולי הם קצת רדומים, אבל בהחלט מחכים לפרוץ החוצה ולשנות את החיים שלכם. בדיוק כמו שאותו ילד קטן שחי בתוכי, שינה את החיים שלי.  

עכשיו נשאלת השאלה, האם אתם רוצים להעיר אותם ולתת להם לחיות את מלוא הפוטנציאל שלהם? האם אתם רוצים להגיע ל”אני האולטימטיבי” שלכם ולחיות את החיים שאתם ראויים אליהם – בכל קנה מידה והרבה מעבר לסטנדרט שהאמנתם שאתם מסוגלים לחיות בו.

אם הגעתם עד לפה ואתם עדיין ממשיכים לקרוא, כנראה שאתם במקום הנכון.
אפשר לעשות את זה. אני עשיתי את זה ושיניתי את החיים שלי מקצה לקצה.

 

החלום ששינה את חיי
אומרים שגהינום על פני האדמות קורה כאשר ה”אני הנוכחי שלך” פוגש בסוף חייו את הגרסה של  ה”אני העוצמתי” שיכולת להיות. למזלי, אצלי זה קרה בשלב מוקדם בחיי.

תקופה ארוכה בחיי, ולאחר מספר כישלונות עסקיים, התכנסתי בתוך עצמי והגעתי למצב שאני מפחד לקבל החלטות ולנוע בכיוון הפעולה. הרגשתי שאני מרותק לספה והרגשתי חסר ערך ברמה הפיסית, מרוקן מבחינה כלכלית ומעל הכול – הייתי שבר כלי ברמה הנפשית והמנטלית. 

ובדיוק אז, בנקודה שהרגשתי הכי חסר ערך בחיי, התמזל מזלי ופגשתי את ה”אני העוצמתי שלי” בגרסה הכי טובה שאי פעם הייתי – עשיר, מאושר ומלא ביטחון עצמי. 

 

מהר מאוד הצלחתי להבין שאני נמצא במה שנקרא בשפה המקצועית “חלום שקוף” ולמזלי הגדול, הספקתי לשאול את עצמי את כל השאלות שרציתי: איך הגעתי לשם, איך עשיתי את זה ומה הייעוד שלי בחיים האלה.

את התשובות שקיבלתי מעצמי לקח לי חצי שנה להתחיל ליישם, בסה”כ זו הייתה חוויה מאוד עוצמתית עבורי ואפילו קצת מפחידה ששמטה לי את הקרקע מתחת לרגליים. אבל מהרגע שיישמתי את אותן העצות שקיבלתי מעצמי, החיים שלי השתנו לבלי היכר מקצה לקצה.

בתוך התהליך, פיתחתי מתודולוגיה שעובדת ויישמתי את שיטת ה Kaizen – התחלתי לאט מדברים קטנים שיכולתי לעשות ובכל דבר שעשיתי חתרתי לשיפור מתמיד, לא משנה כמה זמן זה ייקח לי.

השינויים שראיתי לא איחרו לבוא. החל מהרמה הפיזית, דרך הרמה המנטלית ובאופן ניכר ברמה הכלכלית. בתקופה קצרה יחסית, של קצת פחות משנה הקמתי עסק ומיתגתי את עצמי כמוביל דעת קהל בתחומי, פתחתי חברה בחו”ל שעובדת עם השוק האירופאי, סיימתי את לימודי התואר השני שלי (לאחר הפסקה של 7 שנים!!), סיימתי בהצלחה את לימודי המאסטר טריינר NLP, הפסקתי לפחד ממה שאנשים יחשבו ויגידו עלי, ויותר מהכול הפכתי מאדם עצוב ומדוכדך לאדם מאושר ושמח שנמצא בהכרת תודה וחוגג הצלחות קטנות מידי יום.

היום אני יודע, שאם זה היה אפשרי עבורי, זה אפשרי (כמעט) עבור כל אחד אחר.

אני יכול לעזור לך לעבור את התהליך. אני יכול להוביל אותך להצלחה ולהראות לך מהם הדברים שיעזרו לך להגשים את ה”אני האידיאלי” שלך בגרסה הטובה ביותר, אבל בסופו של יום, אם ההחלטה לעשות את השינוי לא תגיע ממך, לצד פעולה מאסיבית להשגתה – שנינו נבזבז את הזמן.

אני מלווה אנשים שמאמינים שהם יכולים לעשות את זה ומוכנים להתחייב לתהליך.
אם ההגדרה הזאת רלוונטית עבורך – אני כאן בשביל לעזור לך להגשים את עצמך בסטנדרט הכי גבוה שאפשר ולהגיע למקום שאתה רוצה להיות בו, למקום שנועד עבורך.

לפרטים נוספים צרו קשר